Naše práce je i naší zábavou!

Díky naším pestrým zkušenostem Vám poradíme a zajistíme ideální možnosti pro Vaší akci. Naše služby nabízíme pro všechny událostí, ať už firemní, veřejné či soukromé. Ke každému přistupujeme profesionálně a individuálně dle Vašich požadavků.

CO NABÍZÍME

Hudební produkce

Disponujeme vlastní technikou, díky které zařídíme kompletní ozvučení Vaší akce. S výběrem hudby se přizpůsobíme žádostem kolektivu a zajistíme skvělou zábavu po celou dobu.

Program

Pomůžeme Vám program celé akce dotvořit a obohatit, ať už se jedná o sportovní, volnočasovou, kulturní nebo firemní akci. Zapojíme se do organizace a uděláme maximum k Vaší spokojenosti.

Moderování

Naše vystupování a schopnost sžít se s kolektivem Vám zajistí plynulý průběh Vašeho firemního večírku, svatby, plesu, soukromé oslavy, semináře nebo dětských dnů či jiných akcí.

Svatby jsou naší silnou stránkou

Svatba je velmi důležitým dnem a proto Vám zajistíme podle Vašich představ kompletní hudební produkci abyste si vy mohli užít celý den s rodinou a příbuznými na plno.
Celou svatbu ozvučíme, zastaneme roli moderátora a pomocí světelné techniky doladíme atmosféru celého dne. V případě zájmu pomůžeme s organizací a programem pro hosty.

zrealizujeme akci NA KLÍČ

Společenské plesy

Díky naším zkušenostem zajistíme hladký průběh celého plesu. Postaráme se o kompletní ozvučení a zastaneme funkci DJe. Zábavu můžeme zpestřit například o laserovou show. Zajistíme také zábavný program a celou akci odmoderujeme, aby si každý návštěvník odnášel z večera nezapomenutelný zážítek.

Soukromé či veřejné akce

Pomůžeme Vám program celé akce dotvořit a obohatit, ať už se jedná o sportovní, volnočasovou nebo kulturní akci Zajistíme plynulý průběh Vaší soukromé oslavy, dětského dne nebo třeba městských slavností. Zvládneme zrealizovat vnitřní, ale i venkovní akce, ať už pro malé nebo velké publikum.

Firemní akce a večírky

V případě zájmu ušetříme všechny Vaše starosti a uspořádáme celou firemní akci nebo večírek na klíč. Zajistíme kompletní ozvučení, osvětlení a bohatou moderátorskou činnost, která promění Váš večírek ve skvělý zážitek. Disponujeme vlastním vybavením, se kterým dokážeme zajistit malé i větší akce.

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY?