Reklamní služby pro autosalony

Rádi byste atraktivně prezentovali své produkty či práci, ale potřebujete kvalitní videa a fotky? Řešíte organizaci firemní akce a nevíte kde začít nebo potřebujete blížící se firemní akci zdokumentovat?

Pak jste na správném místě!

VIDEA A REELS

Trendy videa a Reels vám pomohou udržet krok s aktuálními marketingovými směry a zajistit tak maximální dosah vaší značky. Při tvorbě videí zdůrazníme technické parametry a design vašich vozů. Dáváme si záležet na výběru hudby, která pak jen podtrhuje koncept videa a zdůrazní jedinečnost nabízeného vozu. Dodáme vašim zákazníkům virtuální zážitek při sledování poklidného videa s městským vozidlem, ale také dynamický náboj se záběry sportovního vozidla. Pro naší tvorbu využíváme také dron, který dodá videím něco navíc.

CHEVROLET CORVETTE

Trendy Reels s Chevrolet Corvette

VOLKSWAGEN TIGUAN

Prezentace předváděcího vozidla

ŠKODA ENYAQ DAYS

Video z akce pro zákazníky

AUDI RS5

Trendy Reels s Audi RS5

JAGUAR RACING TEAM

Představení nového závodního vozu

TURISMO WHEELS

Video stánku z akce pro zákazníka

Jedeme na vlně trendů a zachycení každého detailu v tom nejlepším světle.

S vášní a kreativitou tvoříme atraktivní obsah na vaše sociální sítě, webové stránky a další propagační portály. Náš tým se skládá z kameramanů a fotografů, kteří zajistí kompletní nabídku pro potřeby vaší prezentace. Zajišťujeme také organizaci firemních akcí, školení či dnů testovacích jízd pro vaše zákazníky nebo zaměstnance od A do Z.

FOTOGRAFIE A INZERCE

Připravíme pro vás kvalitní fotografie s detailními záběry na konkrétní prvky vozidla nebo dynamické snímky vozidel v pohybu či na místech v jejich přirozeném prostředí. Nabízíme také kompletní fotodokumentace vozidel pro inzerci v čistém a moderním prostředí autosalonu, ale také v různých atmosférách, abychom zákazníkům vozy přiblížily v nejpřitažlivějším světle.

Co vše nabízíme?

Správa sociálních sítí

Grafické práce

Natáčení a focení

Správa sociálních sítí

Grafické práce

Natáčení a focení

Produktové fotky a video

Výroba oblečení a předmětů

Organizace firemních akcí

Produktové fotky a video

Výroba oblečení a předmětů

Organizace firemních akcí

FIREMNÍ AKCE NA MÍRU

Naší velkou vášní jsou sportovní a upravená auta a proto se věnujeme také organizaci velkých srazů a automobilových událostí, které vyžadují hodně příprav. Díky našim zkušenostem z tohoto oboru tak dokážeme zajistit firemní akci, školení či zážitkový den pro klienty či zaměstnance od A do Z. Firemní akci pro vás připravíme přesně na míru dle vašich požadavků včetně občerstvení, doplňujícího programu, organizace trasy při testovacích jízdách a převezmeme tak stres na vlastní ramena při přípravě nezapomenutelných zážitků pro všechny návštěvníky.

Dlouhodobá i jednorázová spolupráce

Časová flexibilita

Rychlé předání výsledků

Spojte se s námi

+420 733 732 891

info@mediaostrava.cz